Дослідження

У своїх системах ми використовуємо виключно високоенергетичні рідкоземельні постійні магніти на основі інтер-металевих з'єднань неодим-залізо-бор.

На сьогоднішній день дані магніти володіють рекордними значеннями залишкової магнітної індукції, гігантської внутрішньої коерцитивної силою, чудовими характеристиками міцності.

Це дозволяє створювати магнітні системи недосяжно високої ефективності.

Інновації
Технології

Магнітні системи і елементи на основі рідкоземельних постійних магнітів застосовуються в електроніці, електро - і радіотехніці, нафтовій і газовій промисловості.

Ми розробляємо, виробляємо і пропонуємо впровадження магнітних сепараторів для уловлювання металевих домішок в сипучих, рідких і газоподібних речовинах, різних спеціальних систем для МВС, медицини, уловлюючих, утримуючих, фіксуючих пристроїв, магнітних муфт для передачі обертального моменту, інших систем.

Дослідження

Інновації

Технології

Наша місія

Науково-виробниче підприємство «АТЛІС-ММС» більше двадцяти років є провідним розробником і виробником високоенергетичних постійних магнітів на основі сплаву неодим-залізо-бор і різних магнітних систем (в основному спеціального призначення) для широкого кола споживачів.

Чвертьвіковий досвід роботи дозволяє нашим фахівцям вирішувати практично будь-які завдання на найвищому науково-технічному рівні.

Розумні рішення
Ефективність

Ефективність

В даний час у зв'язку зі стрімким зростанням вартості енергоносіїв, особливо актуальними і навіть життєво необхідними стають питання енергозбереження та енергоефективності. Тому, одним із пріоритетних напрямків діяльності нашого підприємства є розробка, виробництво та впровадження для потреб водопідготовки в теплоенергетиці протинакипних магнітних систем активації води – гідромультиполей та магнітних систем для очищення води в системах водопостачання та теплопостачання від твердих механічних домішок – магнітних шламовіддільників.

ПРО КОМПАНІЮ

Лідер галузі 2014
Зірка якості
IQC 2018
Вибір України 2016
Вибір України 2017
Вибір України 2018
Вибір споживача 2018
Лідер року 2017
Лідер року 2018
Лідер галузі 2019
Лідер галузі 2020
Лідер року 2021
Компанія року 2018
Компанія року 2019
Компанія року 2020
Лідер галузі 2015
Лідер галузі 2016